Roll out show

July 31, 2014 No Comments

V úterý 29. 7. 2014 byl v Kruhové hale České zemědělské univerzity v Praze představen nový závodní monopost Formula Student pro sezónu 2014.  Jde o již třetí generaci monopostů FS, které byly v dílnách Technické fakulty ČZU studenty postaveny. Spikelet, jak byla formule pojmenována, vychází z tradičního černo-bílého designu, který je pro letošní rok obohacen o zlaté prvky, kterými jsou především rám, těhlice, držáky diferenciálu, uchycení křídel aj.

První zkouška čeká na náš tým již v příštím týdnu, kdy se zůčastníme druhého ročníku závodu Formula Student v České republice. Závod se bude konat v termínu 7. – 10. 8. 2014 a pro veřejnost je vstup zdarma v sobotu a v neděli. Pokud ještě nemáte nic v plánu, určitě nás přijeďte podpořit! K vidění bude velké množství zahraničních týmů včetně světové špičky. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a tip na kvalitně strávený víkend ve společnosti nadějných inženýrů.

_DSC0532

Závodní sezóna pokračuje poté v Maďarsku, na již tradičním překladišti v Györu od 21. 8. 2014. Třetí a poslední soutěží je FSAE Italy na italském okruhu ve Varano de Melegari.

_DSC0588

Pro nejčerstvěšjší informace ze závodů sledujte náš facebookový profil, na kterém Vás budeme zásobit aktuálními informacemi. Děkujeme za Vaši přízeň.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *