Na jaké palivo bude jezdit naše nová formule?

1 dubna, 2022 Žádné komentáře

Po ukončení vývoje našeho nového monopostu na nadcházející sezónu jsme se rozhodli prozradit vám, na jaké palivo vůbec pojede. Jedná se o naprosto revoluční změnu!

Pokud jste v týmu studentské formule, jistě to znáte, na nové formuli je třeba hodně práce, nicméně právě zde nastává problém, vy, jakožto student technicky zaměřené vysoké školy nemáte zrovna moc času, ale za to spoustu povinností do školy a na studentské formuli!

Jakožto analyticky smýšlející student si sestavíte rovnici, na pravé straně máte 24 hodin, na levé zase přednášky, semináře, spánek, cestu do školy a ze školy a případně i práci. Když si to spočítáte, zjistíte, že jde vlastně o nerovnici! Jak to vyřešit, aby se rovnala?

Student v jakémkoliv týmu studentské formuli už ví moc dobře, co udělá, dožene to života-budičem jakékoliv značky, tím si zkrátí dobu spánku ve všední dny (dohnat se to dá o víkendu). A náhle, konečně se levá strana rovná pravé!

Příklad studentky doplňující palivo

Teď už vám, jakožto bystrým čtenářům a fanouškům našeho týmu nemusíme jistě nic dále prozrazovat. Naše formule přece jezdí na nápoj RedBull!

Respektive naši členové, kteří formuli vyvíjí, staví a řeší vše ostatní kolem, díky nim přece jezdí naše formule!

Samozřejmě si děláme srandu, není to nic revolučního…

Tímto článkem vám přejeme veselého Apríla a děkujeme našemu sponzorovi, který nám palivo dodává!

Autor: Vlastimil Lisák