image

Studentský tým CULS Prague Formula Racing se již několik let […]

Číst článek
image

Ve dnech 23. -28. srpna 2022 se osmnácti členný studentský tým CULS Prague Formula Racing zúčastnil závěrečné soutěže letošní sezony s názvem RIMAC FS Alpe Adria 2022, která se konala na severu Chorvatska nedaleko města Novi Marof na kartingovém okruhu s názvem St Rauš. Soutěže se zúčastnilo celkem 46 týmů z 18 zemí z celého světa. Jak si tým vedl?

Číst článek
image

Při řízení vnímá pilot skrze několik smyslů zpětnou vazbu od […]

Číst článek
image

Náš tým CULS Prague formula racing Vás srdečně zve na představení nové formule FS.07, který se bude konat ve středu 13.7.2022 od 16:00 v kruhové hale na ČZU. Říkáte si, co se bude dít a kde vlastně tuto kruhovou halu najdete? To Vám rádi přiblížíme na dalších řádcích.

Číst článek
image

Základem našeho monopostu je rám. Začíná se jím již při vývoji, kdy je navrhován, aby spojoval všechny důležité prvky vozu. Je na něj kladeno mnoho požadavků, jeho návrh je velmi obtížný a každá chyba může znamenat velký problém.

Číst článek
image

Náš největší partner LINET spol. s r.o., který nás podporuje již mnoho let, se u nás na Technické fakultě ČZU pravidelně účastní různých veletrhů a akcí. Při těchto příležitostech nás zástupci firmy navštěvují v našem zázemí a my jim s radostí ukazujeme naší práci. Tentokrát jsme se ale rozhodli, že návštěvu oplatíme a přijeli jsme se osobně podívat, jak to u našeho partnera funguje.

Číst článek